Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miley Cyrus

Miley Cyrus forum
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dolly Parton o Miley Cyrus: Okružena je pogrešnim ljudima koji je vode u propast

Ići dole 
AutorPoruka
Sara
Administrator
Administrator
Sara


Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.02.2011
Godina : 26
Lokacija : New York

Dolly Parton o Miley Cyrus: Okružena je pogrešnim ljudima koji je vode u propast Empty
PočaljiNaslov: Dolly Parton o Miley Cyrus: Okružena je pogrešnim ljudima koji je vode u propast   Dolly Parton o Miley Cyrus: Okružena je pogrešnim ljudima koji je vode u propast EmptyČet Feb 17, 2011 8:31 pm

Dolly Parton o Miley Cyrus: Okružena je pogrešnim ljudima koji je vode u propast Miley-Cyrus1

Dolly Parton nije presrećna ponašanjem mlade Miley Cyrus i strahuje da bi njena mlada koleginica mogla biti okružena ljudima koji joj daju pogrešne savete i vode njenu karijeru u propast. Legendarna pevačica zna Miley od malih nogu i često zna reći da joj je ona počasno kumče. Mlada Miley poslednjih meseci šokira svojim golišavim izdanjima i seksipilnim nastupima, a Parton kaže kako je ona nije savetovala da ode u tom smeru. Smatra da je Miley odabrala pogrešan menadžment koji ju savetuje da se skida.

“To nije pokupila od mene jer ja nikad ne bi ohrabrivala takvo ponašanje. Mislim da se trudi da prestane da bude Hannah Montana i pokušava se transformisati u mladu ženu”, izjavila je Dolly. Parton je zabrinuta za mlade devojke u njenom poslu danas. “Danas je tim devojkama teško i odrastati u ovakvom svetu. Ništa nije dovoljno. Ne mogu se dovoljno otvoreno oblačiti ili ružno govoriti. Ništa nije dosta. Mislim da je veliki pritisak na devojke i na mlade ljude uopšte”, zaključila je Dolly. Nada se da će Miley biti dobro te je smatra jako nadarenom devojkom.
Nazad na vrh Ići dole
https://mileyserbia.serbianforum.info
 
Dolly Parton o Miley Cyrus: Okružena je pogrešnim ljudima koji je vode u propast
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bong koji je koristila Miley Cyrus dostigao cenu od 5000 dolara
» Miley Cyrus - When I Look At You
» Miley Cyrus - See You Again
» Miley Cyrus - Nobody's Perfect
» Miley Cyrus - 7 Things

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Miley Cyrus :: Miley Cyrus :: Novosti :: Arhiva-
Skoči na: